pagebanner2.png

Inrichting IT organisatie

Er is vaak sprake van onbegrip tussen de IT dienstverleners en de business (gebruikers) die zij bedienen. Lang heeft men hiervoor oplossingen gezocht in de implementaties van methoden en technieken. Echter na invoering, blijkt vaak dat de communicatie tussen de business en de IT dienstverlener er niet op vooruit gaat. Het probleem zit hem vaak dan ook niet in de methoden en de technieken maar in de afspraken die gemaakt zijn tussen de partijen over de samenwerking. Ventus adviseert organisaties hoe zij hun IT organisaties zo kunnen inrichten dat deze optimaal is afgestemd op de vraag en behoeften vanuit de business.

Een van de onderdelen van het adviestraject dat Ventus u kan bieden is een analyse van de huidige situatie van de inrichting van uw IT organisatie. Hierin worden o.a. de volgende onderdelen onderzocht:

- inventarisatie huidige werkzaamheden systeembeheer;
- inventarisatie huidige werkzaamheden Servicedesk;
- Inventarisatie huidige diensten en producten catalogus t.b.v. de business;
- inrichting functioneel beheer;
- Inventarisatie van de processen tussen business- en IT organisatie.

Het resultaat is altijd een op uw situatie toegesneden onafhankelijk advies. Lacunes worden concreet benoemd evenals te realiseren verbeteringen dan wel noodzakelijk aan te brengen veranderingen. Doelstelling is hierbij altijd de IT-organisatie zodanig vorm te geven dat deze in staat is de service te bieden waar uw business om vraagt.

Meer info: Marcel de Jong

  • logo-evean
  • logo-dialogus
  • logo-frieslandbank
  • logo-eneco
  • logo-trivento
  • logo-veolia
  • logo-ing
  • logo-hollandzuid
  • logo-lindorff
  • logo-mercedes
  • logo-ziggo
  • logo-rbs
  • logo-svitver
  • logo-facilicom
  • logo-alliander
  • logo-flora-holland
  • logo-kon-academy
  • logo-ministerie-bui-zaken
  • logo-exin
  • logo-unive
  • logo-essent
  • logo-enexis
  • logo-lnd
  • logo-rdw
  • logo-ahak
  • logo-basf
  • logo-kpn
  • logo-netbeheer
  • logo-asr
  • logo-sho
  • logo-nvm
  • logo-bam
  • logo-purmerend
  • logo-ggzdrenthe
  • logo-nzm
  • logo-daimler
  • logo-liander
  • logo-bis
  • logo-achmea
  • logo-bmw
  • logo-ind
  • logo-rijksoverheid
  • logo-stedin
  • logo-duo
  • logo-nuon
  • logo-lanchot
  • logo-fujitsu
Ontwikkeld door Friks Web & Marketing